מוזמנים להתייעץ

תכנון

/תכנון
תכנון2018-04-02T16:39:40+00:00

שילוב מנצח עם הארונות שלך והיצירתיות שלנו

כחלק מהשירות ינתן סיוע אירגוני לפרויקט, תכנון המטבח וסביבתו, בכדי שבאופן יום יומי המטבח ישמש אתכם בנוחיות פונקציונאלית ואסתטית. ניתן להוסיף תאורה, פרזול, מגירות מתקדמות ומודרניות, ידיות חדשות, זכוכית לדלתות, מדף דקורטיבי. לשיפור היעילות!

אנו משתדלים להביא מוצר הכי טבעי, איכותי ועמיד עם דגש על העיצוב ושמירה על סביבה בריאה, ע”י שימוש בצבעים ללא טינר ועופרת המבוססים על בסיס מים ואיכותיים ביותר של חברת ”גוונים” בעלי תו תקן גבוה ועמידות גבוהה במבחן הזמן.

גוונים יבוא ושיווק צבעים בע”מ

מאז היווסדה בשנת 1989 משפחת גוונים פועלת מתוך מקצועיות,אמינות וחדשנות על מנת למצב את לקוחותיה ברמה אחת מעל כולם.

סל המוצרים של חברת גוונים מעודכן במגוון החידושים והטרנדים הבינלאומיים העכשוויים ביותר.

אנו דואגים לעדכן את מערך הלקוחות שלנו באופן שוטף ורציף בחידושים הרלוונטיים עבור כל לקוח באופן אישי המותאם לצרכיו.

חברת גוונים מכירה בעובדה שמשאבי טבע הנם נכסי הכלל של הקהילה  וכן של הדורות הבאים ולכן אנו פועלים מתוך מחויבות למזעור נזקים סביבתיים הן ברמת ההשפעות הסביבתיות, הבטיחותיות והבריאותיות של עובדינו ולקוחותינו הנובעות מתהליכים המתקיימים בפיתוח החומרים שלנו והן בסביבת העבודה המשרדית שלנו, חסכון בחשמל, דלק, מים, נייר וכמובן מחזור החומרים בהם אנו משתמשים לרבות נייר,פחיות הצבע ,חומר הדילול וכד’.

חברת גוונים אימצה את התקנים המחמירים ביותר לשמירה על איכות הסביבה.
למעלה מ-16 שנים חברת גוונים משווקת צבעים על בסיס מים שהשפעתם נבדקה מבחינת זיהום אוויר,זיהום מים, פסולת, ונזק בריאותי כפי שמפרט ת”י 1937. התקן מגדיר את התחולה המרבית של חומרים העלולים לפגוע בסביבה או בבריאות, בכלל זה תרכובות אורגניות נדיפות (VOC) ומתכות כבדות.